• 0312 865 10 12
  • info@halbes.com
Halbes Ekolojik Çiftlik

Halbes bir şirket politikası haline getirdiği yeşil çiftlikler ve yeşil kazançlar kapsamında üretimini şekillendirmektedir. Bu amaç doğrultusunda, üretimini gerçekleştirdiği rüzgar türbinlerinde ihtiyaca dönük çözümler sunmaktadır. Dünya'nın en verimli kanat profiline sahip olan, yüzde 100 yerli rüzgar türbinlerimiz, benzerlerinden yüzde 43 daha verimli olduğu için, düşük rüzgar hızlarında hiçbir rüzgar türbinin sunamadığı karlılığı sunmaktadır.

Anadolu'nun her bölgesinde rüzgar gücünün az olduğu sanılmaktadır. Bu algı, Sivas ve Kırşehir Bölgesi'ne büyük yatırımcıların rüzgar türbini yatırımlarını yapmasıyla aşıldı. Aşıldı ancak hala işletmelerin kendi enerji ihtiyaçlarını giderebilmeleri gibi bir amaçları bulunmuyor. Firmamız sağladığı kredi avantajları ile elektrik faturası öder gibi rüzgar türbini sahibi olmanızı sağlıyor ve uzun vadede sizleri elektrik faturanızın azalacağı hatta hiç faturanın olmayacağı tahattünü veriyor.

Anadolu'nun çeşitli bölgelerinde tarım ve hayvancılık işletmelerinin ciddi bir elektrik yükü altında olduğunu biliyoruz. Enerjisini yüzde 75 oranında ithal eden bir ülke olarak, Balıkesirden Kars'a, Sinop'tan Hatay'a, Edirne'den Hakkari'ye kadar, sizler enerjide dışarıya bağımlı olmayın. Türkiye'nin büyük bir potansiyeli var, bu potansiyeli keşfetmek için cesur olun.

Firmamız üretimini, montajını gerçekleştirdiği her rüzgar türbinin 2 yıl garantisini sağlamaktadır. 5 yıl garanti imkanlarımız ve ürünlerimiz hakkında size en uygun doğru çözümün tespit edilmesi için bizimle iletişime geçin.

 

Doğanın Dostu, Enerji&Tarım&Hayvancılık

info@halbes.com