• 0312 865 10 12
  • info@halbes.com

Halbes Kurutma Sistemleri

Halbes olarak 2012 yılında piyasadaki ‘kaliteli kurutma sistemlerine’ yönelik eksikliğin üretilen ürünlerin değerinin kaybolmasına yol açtığını farkettik. Bu alanda gerçekleştirmiş olduğumuz Ar-Ge çalışmaları sonucunda ürettiğimiz sıcaklık kontrollü kurutma sistemlerini hem üretiyoruz hem de isteyen firmalara hangi amaçla kullanacaklarına yönelik kullanması gereken kurutma makinelerini belirliyoruz. Bu yüzden sizlerde ürettiğiniz ürünleri kuratarak değerini saklamak istiyorsanız, unutmayın ki kaliteli kurutma olmadan kaliteli ürününüzün hiçbir değeri olmayacaktır.

Neden Halbes Kurutma sistemleri?

Halbes olarak ürettiğimiz kurutma sistemleri, diğer kurutma sistemlerinden ve fırınlarından farklı olarak, gıdanın besin değerinden minimum kayıpla kurutmasını sağlıyor. Kurutma işleminden sonra, aradan uzun bir zaman geçse bile kurutulan ürünler sıcak suda 3 dakika bekledikten sonra tarladan veya ağaçtan toplanmış gibi eski tazeliğine dönmesini sağlayan özel bir kurutma sistemiyle gerçekleştiriyoruz.

Kaliteli Kurutma Neden Önemli?

Şu anda üretimini yaptığımız sanayi tipi tepsili kurutma sistemleriyle birden fazla ürününüzü kurutma imkanı bulabilirsiniz. Halbes olarak size, tek seferde ne kadar ürün kurutmak istediğinizi ve hangi ürünleri kurutmak istediğinizi bize iletebilirseniz, üretmekte olduğumuz kurutma sistemlerinden size uygun olanını söyleyebiliriz.

Kaliteli kurutmaya önem vermelisiniz çünkü, kurutmaya karar verilen özenle seçilmiş bütün ürünler kaliteli kurutma olmadan sadece değeri olmayan yığınlara dönüşecektir. Ürünlerinizin hem besleyici hem de ticari bir değeri olmanızı istiyorsanız, hatırlatmak isteriz ki kaliteli kurutma sistemleri sizin en büyük ihtiyaçlarınızdan birisi olacaktır.

Hemen Halbes’in  kurutma sistemleri hakkında bilgi almak ve hangi ürünümüzün sizin için uygun olduğunu öğrenmek istiyorsanız, yukarıda anlatılan bilgileri içeren bir mail info@halbes.com adresine atın, en kısa sürede cevaplayalım.

İlginizi çekebilecek yazılar.