• 0312 865 10 12
  • info@halbes.com
Danışmanlıkta Bizce Önemli Olan Nedir

Halbes`e göre bütün yatırımların temelinde insan etkeni vardır. Her türlü teknolojiyi kullanarak yapılan çiftlik işletmelerinde dahi, bu tesisleri yönetecek olanın insan olduğu unutulmamalıdır.

Her sektörde olduğu gibi, hayvancılık sektöründe de kalifiye eleman sorunu yatırımcıyı düşündürmektedir.

Oysa yüzbinlerle ifade edilen sürülere sahip gelişmiş ülkelerdeki hayvan sürü yönetimi ve hayvan kontrolunu sağlayan sistemlerin olduğu bilinmektedir. Halbes’in bünyesinde bu işi yöneten şirketi olan Kuras Hayvancılık ekibi de, çiftlik yönetim danışmanlığı kapsamında, yem maliyetinden rasyon oluşturulmasına,hayvan sürü sayımı ve kontrolünden, kaliteli ürün elde edilmesine, muhasebe işlemlerinden Gelir-Gider dengesine, her anın kontrolüne kadar uzanan bilgisayar yazılımları ile çalışarak, yatırımcıyı kötü süprizlerden korumaktadır. Buna ek olarak doğru pazarı bulmanıza ve pazar sıkıntısı çekmemeniz için de size doğru adresi göstermekteyiz.

Yeni kurulan veya mevcut olan hayvancılık çiftliklerini, modern kurallar ile çiftlik yönetmeye ehil personel temin edilerek, gerekli eğitim ve pratik uygulamalar gösterilmekte, gerekirse yurtdışı seyahatlerle eğitim pekiştirilmektedir.

Halbes Hayvancılık yatırımlarınızda sizlere yardımcı olduğu gibi, Tıbbi ve Aromatik Bitkilerde de bir çok konuda yardımcı olabileceğimizi bilmenizi istiyoruz.

Daha detaylı bilgi almak için lütfen; info@halbes.com adresine isteklerinizi ve planınızı içeren bir mail gönderin, en kısa sürede cevaplayalım.

danismanlik