• 0312 865 10 12
  • info@halbes.com
Yerli Üretim Rüzgar Türbini

Yerli Üretim Rüzgar Türbini

Halbes bir şirket politikası haline getirdiği yeşil çiftlikler ve yeşil kazançlar kapsamında üretimini şekillendirmektedir. Bu amaç doğrultusunda, imalatçısı durumunda olduğu yüzde 100 yerli malı rüzgar türbinlerinde ihtiyaca dönük çözümler sunmaktadır. Dünya’nın en verimli kanat profiline sahip olan, yüzde 100 yerli rüzgar türbinlerimiz, benzerlerinden yüzde 43 daha verimli olduğu için, düşük rüzgar hızlarında hiçbir rüzgar türbinin sunamadığı karlılığı sunmaktadır.

Anadolu’nun her bölgesinde rüzgar gücünün az olduğu sanılmaktadır. Bu algı, Sivas ve Kırşehir Bölgesi’ne büyük yatırımcıların rüzgar türbini yatırımlarıyla aşıldı. Aşıldı ancak hala işletmelerin kendi enerji ihtiyaçlarını giderebilmeleri gibi bir amaçları bulunmuyor. Firmamız sağladığı kredi avantajları ile elektrik faturası öder gibi rüzgar türbini sahibi olmanızı sağlıyor ve uzun vadede sizleri elektrik faturanızın azalacağı hatta hiç faturanın olmayacağı tahattünü veriyor.

Türkiye’nin yenilenebilir enerji alanında gerçekleştirdiği çalışmalar ile, rüzgar enerjisinin yaygınlaşması ve bağlantı süreçlerinin kolaylaşmasını hedeflemektedir. Halbes rüzgar türbinleri ile, yenilenebilir enerji kaynaklarına ulaşmak artık sizin için de hayal değil. Çünkü Türkiye’nin yenilenebilir enerji potansiyelini en iyi biz biliyor, kendi rüzgarımızı yerli teknoloji ile enerjiye çevirmek için çalışıyoruz. Rüzgar enerjisi açısından yaklaşık 45.000 mW’a sahip olan ülkemizin bu sonsuz enerji kaynağından faydalanmak oldukça kolay. İster hayvancılık alanında faaliyet gösterin isterseniz tarım alanında, enerji ihtiyaçlarının giderilmesinde vizyonunuz büyük olsun. Nitekim Avrupa Birliği (TKDK) projeleri ile çiftliklerin kendi enerji ihtiyaçlarının karşılanması anlamında teşvikler verilmeye başlanmıştır. Sizlerde bu teşvikler ve hibeler hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin yaklaşık 43 ilinde geçerli olan bu teşvikler ve hibeler ile gerek TKDK gerekse Tarım Bakanlığı’nın vermiş olduğu enerji hibelerinden faydalanbilirsiniz.

Anadolu’nun çeşitli bölgelerinde tarım ve hayvancılık işletmelerinin ciddi bir elektrik yükü altında olduğunu biliyoruz. Enerjisini yüzde 70 oranında ithal eden bir ülke olarak, Balıkesirden Kars’a, Sinop’tan Hatay’a, Edirne’den Hakkari’ye kadar, sizler enerjide dışarıya bağımlı olmayın. Türkiye’nin büyük bir potansiyeli var, bu potansiyeli keşfetmek için cesur olun.

Firmamız üretimini, montajını gerçekleştirdiği her rüzgar türbininin 2 yıl garantisini sağlamaktadır. 5 yıl garanti imkanlarımız ve ürünlerimiz hakkında size en uygun doğru çözümün tespit edilmesi için bizimle iletişime geçin

Halbes rüzgar türbini, yenilenebilir enerji, hibrit sistem, hibrit aydınlatma,
yenilenebilir enerji, rüzgar türbini, halbes enerji,