• 0312 865 10 12
  • info@halbes.com

Halbes üretimini iki fabrikada devam ettiği rüzgar türbinleri referansına her geçen gün bir yenisini ekliyor. Halbes’in ikili kanat profili ile tamamı yerli ve son teknoloji olan bu ürünlerle, ilgili çalışmalarımız son hızda devam ediyor. Burada yayınlayabildiğimiz referanslarımıza her geçen gün bir yenisi eklenmektedir. Sonuç olarak Halbes’in benzersiz rüzgar türbinleri ve ürün tedarikiyle ilgili, çeşitli ürün seçeneklerinden birisinden faydalanmak için lütfen iletişim bölümünüden bize ulaşın.

Karar verme noktasında tereddüt yaşayan müşterilerimizi, devam etmekte olan projelerimiz ve detaylı referans listesi hakkında bizimle hemen iletişime geçin. Hep birlikte ‘Anadolu’nun rüzgarının Türkiye’nin Enerjisine Çevirmek için.’

Yenilenebilir enerji alanında uyguladığımız çalışmalarımızı görmek için web sitemizi inceleyebilirsiniz. Uygulamalarımızın video içeriğini izlemek için de youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

Halbes enerji olarak ürettiğimiz her rüzgar türbini ile ülke ekonomisine katkı sağlamanın mutluluğu ve gururu içinde hareket ediyoruz.